AnasayfaSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

sevgili gunluk

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 42  Sonraki
YazarMesaj
jackass_girl
McrFans Moderatör

Kadın
Nerden ? : FraNkim nerde ben orda(N.J)

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   C.tesi Mart 31, 2007 6:04 pm

günlükümmm Very Happy
bugün cok süper bi günndü yane gece 12 den sonras1 herkezi kekledmm
cok eglencelydii yaaaa Very Happy bi kis1 d1s1nda ...olsnn ama oda arada kaynarr...
uf bide kardesimi özledmmm... Crying or Very sad herzamnki gibi mcr dinledim ve dnlemkte frankin resmlerine bakp onu hissetmekteymm Very Happy
I love you I love you I love you FRaNK I love you I love you I love you
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Paz Nis. 01, 2007 9:06 am

sevgili gunluk dunu kısaca ozet gecersek kardes ozlemi+fizik yazılısına calıscaktım 1 saat sonra 2 saat sonra derken aaaaaaaa gun bitmiş Very Happy tongue bugunde gitmedim dersanee oturdum calıstım=)2 de etute giittm hoca yakaladı azarı işttim Evil or Very Mad ona cok sinirlendim+gerard sevgili bulmus die bi guzel kekledi cnm arkadasım Twisted Evil bnde yaptım gerard evlenmş atlıom asagı die tongue Very Happy bu hafta 6 yazılım var pek bakma fırsatı bulamadım ama gorucez Razz yarıbn fizik yazılım var +saglık..............ole işte bide kardesmii cooooooooooooook ozledmm Sad
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User

Kadın
Nerden ? : AdaLar_EskisehiR =)

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Paz Nis. 01, 2007 9:45 am

Bgn sabah kahwaltıya die adalaRa çıktık sinyaLe (yenikete gitmemz lazım,ben eskartımı düşürmşmde eskartnz war mı acaba? Yok mu o zmn iki milyonnz war mı es kart alsakk? )çıktk..Of nelr geldi başımıza adamn biri bizi tramwaya kadar götürdü bindiinizi görcem diee..Son anda bi dükkana saklanıp atlattk.. we 50 miLyon falan toplayp arka werdk acilen lazımdı..İçim gitti parayı werirken ama naprsn Embarassed
Sora dershanee gittk..Sınfta zaten 5 kişiiiz,bnle Gizem die bi ark camdan millete su döküodk Laughing Milletn suratını görcektnz nası korkuolardı amaa Laughing Ama bu bize pahalıya patladı alttaki dükkan sahipleri gelip Seyfi Hocaya çatmşlar..Ben bnlarn geldiini görünce direk tuwalete sakladn zekiyim ya Laughing O gelenlerde bisimkileri bi ton fırçalıp gitmşler ama Seyfi Hoca onlar gidince hepimize çattı"Kim yaptı"die..Gizemle birbirmize bakıoz ama sölemei g*tmz yemioo çok da tanımıorz Seyfi Hocayı şimdi arıza çıkarır falan...
Nese dierleride bizi ispilemedi Seyfi Hocada bastı gitti.Sora Türkçeciye dedik "Biz yaptk hocam Sad " die o da güLdü falan..O gelen dükkan sahipleride zaten tam mafyaymş ne bilem biz..Daha önceden bnlara silah falan çekmişler..Bnları anlattı Türkçeci..Bnde kaldırdm Gizemi "Yürü özür dilicez Seyfi Hocadan"ddm..
Süklüm püklüm gttik adamn yanınaa böle ağlak ağlak özür diledk "Bilmiodk sizin adamlarla sorununz olduunu"tarznda..O da iki kolunun altına ikimizi aldı falan bölee sarıldı bisee iş tatlıya bağlandı...
Bgn dönüşte Recep Tayyip Erdoğanın konuşmasını iki dakka dinlielm ddk bn gülme krizleri geçirince durmadk döndk...
İlginç bi gündü açıkçası...
Kullanıcı profilini gör
müge
Mcrfans User

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Paz Nis. 01, 2007 2:48 pm

bugün __M_c_R__ yle aynı şehirde oturduumuzu öğrendm...hemşerim bnm Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Alexisonfire
Mcrfans User

Kadın
Nerden ? : Istanbul

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Paz Nis. 01, 2007 3:38 pm

Günlük! Yarın okuldan kaçıcam şuan plan yapıorum! Suspect
Kullanıcı profilini gör http://www.patd.tk
lovemeta
Misafir

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Ptsi Nis. 02, 2007 5:11 am

sevgılı gunluk;
bu gun cooooooooook guzel bir gündü çok eğlendık ya bende cof posterı vardı mılletı korkuttuk lol! artık duvarımıza cof posterı asmaya karar verdık o gerızekalı oglencı sınıfın yapıştırdıkların daha guzel durucagı kesın lol! belkı korkarlarda bi daha sınıfa gıremezler cheers bu gun boyle ilginç ve güzeldi Very Happy
x attitude
McrFans Moderatör

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Ptsi Nis. 02, 2007 5:55 am

günlük
bgn cok yorucu ve eğlenceliydi..nerden katıldım keşke katılmasaydım şu 19 Mayıs çalışmalarına butun gün güneşin altında stadyumda haşlandık ya ..üstüm başım siyah tüm güneş ısınları üstümde Neutral ..sora iyi bi su savası yaptık ta rahatladık ordan da okula geri dönduk eve geldim uhaa çok yoruldum ya..
Kullanıcı profilini gör
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User

Kadın
Nerden ? : AdaLar_EskisehiR =)

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Ptsi Nis. 02, 2007 10:21 am

Günlükçüüm..
Bgn okuLda düştüm merdiwenlerden Laughing Sora "başım döndü" numarası yaptm rezil olmaalm die..Gezdik,eelendk çıkıştada..Ewe gldiiimde annmle babaannm dedikodu yapıolardı onları dinnedm bi süre..Aklıma ilkokulkdaki bazı olaylar geldi onları dinlerken böle eskileri hatırlaynca ağlayasm geldi ağladm bnde Sad
Kullanıcı profilini gör
Ilgın
McrFans Moderatör

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Ptsi Nis. 02, 2007 11:27 am

Gügü ;
bugün baya eelendim.. yarın sıkıcı olcak sonraki gün okulu asmayı planlıyorum.. fotoraflarım eskidi ayrıca fotoraf çekmem lazım.. derdime bak Razz 2hafta sınav yok kimya hariç fena değil gibi 3-4 işte bu kadar çalışmaya Razz daha 3 sene daha lisede okuyacağımı düşününce içim sıkılıo =/ ayrıca sonunda bi karar verdim;
kocam: bden
sevgilim: gee
metresim(Razz:P): max
abim: synt
enişte1: jared
enişte2:jake..happie family I love you

öle I love you k.i.d X]
Kullanıcı profilini gör http://panicatthediscotr.blogspot.com/
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Ptsi Nis. 02, 2007 1:31 pm

sevgili gunlukum=)
yine guzel bi gundu bni sevmediini dusunduum ing kimsee vermedii 100 u bana verdi oyhhhh Very Happy sonacııma saglık ve fizik yazılısı vardı cok korkmustum fizikten ama ii gecti Neutral herkesi ve bni sevmeen tum hocaları kekledim Razz cok guzell bi gundu yazılılar var bn pc basındayım sonumu bilmiorm Neutral cok guzell bi gundu cok guldum cok eglendim Neutral kardesimi coookkk ama coook ozledimmm Neutral nese hade byy tongue
müge
Mcrfans User

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Ptsi Nis. 02, 2007 4:08 pm

bugün mutlym çünkü beşiktaş 2-0 kazandı cheers Very Happy Very Happy az önce maçın özetini izledim...yazık ama ya adam kendi kalesine attı Crying or Very sad nobre nin golü güzeldi...
Kullanıcı profilini gör
pedantic
Mcrfans User

Kadın
Nerden ? : antalya

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Salı Nis. 03, 2007 1:30 pm

yarın tarih sınavım var ve ben hiç bişey bilmiyorum çalışasım da yok napıcam ben ya bir akıl ver günlük Very Happy
Kullanıcı profilini gör
müge
Mcrfans User

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Salı Nis. 03, 2007 3:31 pm

bugün otobüste okula gidene kadar son ses mcr dinledim...sonra sınıfta da gizli gizli dinledim..hoca fark etmedi Very Happy çok eğlencelydiii Very Happy
Kullanıcı profilini gör
sorrowtherapy
Mcrfans User

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Çarş. Nis. 04, 2007 7:03 am

sevgülü günnüq nerdeyse (yine! ) rüyam gerçekleşiodu... ama hoca yazılıyı haftaya erteleyince ihtimal kalmadı lfn fln... 3 sınavlı yporucu bir gündü.. nese günlükçüü görüşürüzz umarım Razz
Kullanıcı profilini gör http://sorrowtherapy.deviantart.com
gothic_mcr
Mcrfans User

Kadın
Nerden ? : transilvanya=D

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Çarş. Nis. 04, 2007 8:58 am

sefgili günlüq
takılıp gidiom kenddi çapımda... havalar güsel ama ben dış dünyadan tamamen soyutlandım anneme de sinirim ayrıja 85 in altında tek notum 84 ve bana çabuk düzelt bu notları die baskı yapıooo aııııgh Sad Sad
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Çarş. Nis. 04, 2007 9:13 am

sevgili gunluk
dünü ozet gecersek tarih calstım kardesmle konstm....bugun tarih yazılısı olduk sıra boydan boya kopya ama amacım karıstrmamk içndi gercektn tongue nese orta hallı bi yazılıydı=)bugun geometri dersnde kitapları getrmei unutmusuz bide mazeret sunnca bi bagırdı cıkarın kagıtları yazılı yapıorum die elimde dondurmayla kalakaldım What a Face dondurmayı atamıomda kaldırmıo uyuz birasını loplop atıım agzıma ama biras cozımm derekn etegime aktı pale heryerm dondurma oldu hocam ddm dondurma oldu heryerm kadın duymadı nolduuuuu ddi bnde yok bişe yok ddm 4 soru sordu hiç yapamadım allhtan nota gecmedi yırtıp attı clown nese cok yemek yedim bugun herkes dioki basak biz snn bu yedklerini yesek simdiee ohooooo dalga geciolar bnle Neutral ama bnde diorumki onmli olan sonuc Razz bide canmdan cok sevdiim biriyle aram limonı halletcem ama Embarassed nese hadi byy Smile
pedantic
Mcrfans User

Kadın
Nerden ? : antalya

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Çarş. Nis. 04, 2007 9:36 am

sevili günlük beklediğim gibi oldu tarih sınavım iğrenç geçti zaten bu aralar tüm sınavlarım iğrenç geçiyo bıraksam mı okulu napsam yaa Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Ilgın
McrFans Moderatör

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Çarş. Nis. 04, 2007 9:58 am

Gügü;
okula gitmedim... hala et yemedim Very Happy bu kadar...
ha bide biyolojiden sınıftaki en yüxek notu aldım Neutral
nasıl oldu anlamış değilim... oley Very Happy
ha bide üşenmedim blog yazdım 1 okuyan çıksa can kurban ... Very Happy(myspace)
haaa bi de gitar çalmanın kavramlarını öğrendim kendi çapımda.. Smile
çaktırmadan da baya iş yapmışım ha... Razz
gügü sna gügü deyince aklıma güngör geldi ya nalakaysa Razz

nese :X byby
Kullanıcı profilini gör http://panicatthediscotr.blogspot.com/
Alexisonfire
Mcrfans User

Kadın
Nerden ? : Istanbul

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Çarş. Nis. 04, 2007 10:38 am

XxG'sLadyOfSorrowsxX demiş ki:

ha bide üşenmedim blog yazdım 1 okuyan çıksa can kurban ... Very Happy(myspace)

Adres olsa okurdum ben, can kurbansa tüh
Kullanıcı profilini gör http://www.patd.tk
müge
Mcrfans User

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Çarş. Nis. 04, 2007 1:36 pm

sevgili günlük,
bugün hoca erken bırakmıştı bizi..eve geldm direk tv yi açtım..mtv yi bi açtıım bi de ne göriiim!!!!!! GREEN DAY wishlist cheers Very Happy I love you çook sevindm ya iyiki hoca erken bırakmııııışş Very Happy
Kullanıcı profilini gör
pundit
Mcrfans User

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Çarş. Nis. 04, 2007 4:05 pm

sevgili gunluk hayatım o kadar berbat ki anlatamam aptallıgıma doymıyım en yakın dostumu kardesimi bitanecik arkadasımı hayatımda gercek olan tek insanı cok kızdırdım.. bilerek kızdrdım ama sonucunun bu kadar kotu olucaanı bilmiodum.. belki de biliyodum ozellikle kasıdım o yone dogru su anda beynim zaten çalışmıyo..ne diyim bilmiyorum, ağlamaktan gözlerim şişti.. çok özür diliyorum ondan.. keşke okusa bunu.. keşke haberi olsa.. onu cok seviyorum. hayatımın bi berbat gununu daha bitirmek için uykuya dalmaya calısıcam birazdan ama ağlamaktan başarabilir miyim bilmiyorum.. her seyi b*k ettim Sad Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Vurkendini Vurkendini Vurkendini Vurkendini Vurkendini Vurkendini Vurkendini Vurkendini
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Perş. Nis. 05, 2007 5:08 am

sevgili gunluk=)
bugun okula hiç gitmek istemedim zorla gittim devamsızlık malum nese bi gıttım bugun yazılı yok die kimse yok arkadasla ole kaldık sınıfta fazla kişi yoktu ilk ders edebiyattı turku yu işlioduk bisüürü turku dinledik sarkı soledi sınftakiler geometride test coduk ogle arasında bi ilk gerceklestrdim duvardan atlayıverdk dayanamadık<<kimse yoktu allhtan>> vala almnca vardı hiç sevmiorum geldmm eve yarın 2 yazılıumm var cografya ve demokrası ona calısıcamm ole işte hade by tongue
YoL GeZeR
Mcrfans User

Erkek
Nerden ? : BURSA / OSMANGAZİ

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Perş. Nis. 05, 2007 5:54 am

kara kitap günlük Twisted Evil
bu gün şu sat oldu hala bir halt yemiş değilim akşam ki okuluda ekmeyi düşünüyorum oto fuarına gidiceğim şuana kadar yaptığım tek şey forum forum gezmek albümler download etmek mnsde geyih birşeyleri yapma bağbına birşeyler düünmek kötü şeyler olmasada yaşasn kötlük abim gelicek onun int bağlanmasını engellemek için ag kablosunu çıkarıcam buda akşama damgasını vurucak Very Happy
Kullanıcı profilini gör
müge
Mcrfans User

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Perş. Nis. 05, 2007 6:05 am

okula gitmek için hazırlanmam gerk ama hiiiç halim yok Neutral zaten hava da kapalı..içim sıklıdı ya Crying or Very sad üfff ne sıkıcı bi gün ya!!!!! yarına hazırlamam gereken bi sürü ödev var yapmadım hiçbirini.... Crying or Very sad
Kullanıcı profilini gör
lovemeta
Misafir

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Perş. Nis. 05, 2007 6:39 am

güzel bi gündü mat sınavı vardı bide din sınavı eglenceli bi gündü
hocam bana moral verdi bol bol konuştuk rahatladım o yuzden matematık hocamı çok özlicem ben ya Sad Sad Sad
Sponsored content

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   

sevgili gunluk
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
6 sayfadaki 42 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 42  Sonraki