AnasayfaSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

sevgili gunluk

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 42  Sonraki
YazarMesaj
Lita_hardyz
Mcrfans User

Kadın
Nerden ? : -adalya-:P

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   C.tesi Mart 24, 2007 1:33 pm

gothic_mcr demiş ki:
sefgili günkük...

bu gün sinirlerim çok bosuldu... siyah olayını fasla abarttım diye bana satanist muamelesi yabtılar... bak kedi delio filan dediler çok sinirim bosuldu pale tabi benmde boş durmadım ortalıı ayaa kaldırdım geçin bunları özgür bi ülkede yaşıoz filan die Very Happy nese sora çıktım böle punk mağzalarında kafa daıttım ewe geldim şimdide bilgisayar karşısında tıkınıorum:D
aynen!!!herkes bana böle garip bakıo...satanist falan böle garip garip konusuolar!!! kedi falan muhabbeti war sürekli!ama bn kedileri çok sewerim:) yılmıcaz kardeşim!!!bu bizim tarzımız!!!
Kullanıcı profilini gör
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User

Kadın
Nerden ? : AdaLar_EskisehiR =)

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   C.tesi Mart 24, 2007 2:54 pm

Sefgili gnlk,bgn sabah dershane yollarına düştmm orda uyudm,tost yedm video çekndk falan sora arkın sefgilisi geldi kantine laflarken sewgili bir hcamz geldi,sigaralarn durduu kül tablasına üstüne çantayı bi fırlattm ama o panikle bnm çanta diildi ama Laughing muahbbete limon sıktı adam tabe...Zawallı çocuk iki dakka sefgisiyle konuşmaya gelmş tnefs on dakka heewesi kursaında kaldı..Sora çıkıp bi tane dershanenn sempozymuna gidp eelndk baya güldkk...Sora ewe geldm bi koydm kafayı off 8'e dek uyumşmm...8'de kalktm öle ewn içinde esneyerekten gezniorm şimdidee
Kullanıcı profilini gör
x attitude
McrFans Moderatör

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   C.tesi Mart 24, 2007 4:56 pm

günlük
bgn saat 12 de kalktım zar zor resim kursuna yetiştim kurs süper geçti hoca duvarlara resim çizmemize izin verdi Very Happy her yeri boyadık gitti güzelim sınıf .. ordan çıktım gitar kursuna da yazıldım Very Happy sonra eve geldim boş boş bilgisayar başında oturuken günüm böyle bitti ..
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Paz Mart 25, 2007 2:12 am

sevgili gunluk hiç sevmesmde almana calsıorum bu işknceyi ceken bilir Sad nese dun pc basında yoktum 24 marttı ya ondn dersane flm drken gun bitiverdi Very Happy bnde anlmadım almanca calıstım ıykk Suspect arkadsm geldi 1 aydır gormuodum kız ole zayıflamıski tanıyamadım vala Rolling Eyes nese işte boleydi yetr simdilk bu kadar Very Happy Very Happy
Ilgın
McrFans Moderatör

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Paz Mart 25, 2007 9:59 am

sup ? Very Happy Very Happy
günlükgül senin adın bundan sonra gügü Razz ;;;

neyse dün kuzenlemdeydim en yakın ark.ma camde yapmadıım şaklabanlık kalmadı
kuzenimin zoruyla nete girdim ayrıca sayılmaz Razz
neyse kuzenlerimn birinin kulaını kanattım Sad yaramaz ben Razz
bugün kıskançlık dolu uyandım neden olduunu anlayamadım rüya gördüm heralde:S
ayakkabıda yokmuş ayrıca kafayı yicem...
yarın din sınavı var :S:D:D bi çalıştım ki sormayın :p
yarın tekrar rejime başlıorum :S her pzrtsi sabahı olduğu gibi Razz
öle uzun oldu byby :X
Kullanıcı profilini gör http://panicatthediscotr.blogspot.com/
lovemeta
Misafir

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Paz Mart 25, 2007 10:02 am

MCR4EVER demiş ki:
gothic_mcr demiş ki:
sefgili günkük...

bu gün sinirlerim çok bosuldu... siyah olayını fasla abarttım diye bana satanist muamelesi yabtılar... bak kedi delio filan dediler çok sinirim bosuldu pale tabi benmde boş durmadım ortalıı ayaa kaldırdım geçin bunları özgür bi ülkede yaşıoz filan die Very Happy nese sora çıktım böle punk mağzalarında kafa daıttım ewe geldim şimdide bilgisayar karşısında tıkınıorum:D
aynen!!!herkes bana böle garip bakıo...satanist falan böle garip garip konusuolar!!! kedi falan muhabbeti war sürekli!ama bn kedileri çok sewerim:) yılmıcaz kardeşim!!!bu bizim tarzımız!!!
evet bunlar bana her gun olu alıştım artık matematık hocam saolsun küçük küçük kızlar yanıma gelıp satanıst abla dıo üstelık ben kedılerı de sevmıyorum Neutral No lol!
___M_c_R___
Mcrfans User

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Paz Mart 25, 2007 10:55 am

sevgili günlüük
acayiip sıkıcıı bi gündüüü yaa bunaldııııııııııııııııııııııııııııııım bunaldııııııııııııııııııııııııımmm nesse biras dışarı cıktım ama yamuur yagdıı böle sansıınn.....anndın sen onuuu Very Happy nesse ölee yaa bi deee bi kişinn sewgısınden şüphelenıoruum yaaa ufffffffffffffffffffffffffffffffff nesse moraliim bozuldu hadii bye scratch
Kullanıcı profilini gör
mcrgw
Mcrfans User

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Paz Mart 25, 2007 11:53 am

yaffrum günlük napıon bn gldim Razz
sabahın köründe kalktım gene Sad Sad dershanede son ders rehberlikçiye gaz verdik ders kaynadı Very Happy eve geldim babmla film almaya gittik film izlicektik bugün aile günü ama akrabalar geldi Very Happy Razz kız bni uyuz edio şu an ona işkence yapıom saçını çektm yere attım çenesini sıktım boynunu sıktm bide gözlükleri gözüne batırdm gıdıkladım şimdide kaçıo Very Happy Razz gerrarddaşım bilio işkence yaptıımı Very Happy Razz sıkıldm öle takılıorum Razz

bide biraz önce ALLAHIM SİLGİSİNDE BİLE GERARD YAZIO PİSKOPAT dedi onun intikamınıda alcm şimdi Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Paz Mart 25, 2007 12:02 pm

[sevgili gunluk herzmnki gibi dersaneye gittim sıkldım almnca calıstım kardesmi coookk ozledim =(gerarddasım yasasın kotuluk=)=)nese işte donerken sırılsıklamdm yagmur bastırdı pefff bole gecti gunmm normal bi gun=)
jackass_girl
McrFans Moderatör

Kadın
Nerden ? : FraNkim nerde ben orda(N.J)

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Paz Mart 25, 2007 3:44 pm

sevgili günlük bi kac gün nete giremediim ve kardesimi acayippppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp derecede coooooooooooookkkkkkk öslediiiiiiiiiimmmmmmmmm ve kardesimle hasret gideremediim icin yarn günüm kötü gecicek ve geciorr kardesiimm senii cok ösledmm ya Sad Sad FrAnk ASkmm seni cok ssefiom
I love you I love you I love you FRaNK I love you I love you I love you
Kullanıcı profilini gör
x attitude
McrFans Moderatör

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Ptsi Mart 26, 2007 5:47 am

Günlük ..
Bugun dil ve anlatım sınavı vardı ve gayet iyi geçti sonra yanımda oturan arkadaşımın bi huyunu kesfettim Very Happy kız baldan nefret ediomuş bööle bal değince böğüre böğüre bi hal oluyo Very Happy(onun için yarın okula bal götürcem) uzun tenefüstede geldi bi kafama su döktü bn baarıorum o bana bakıp baarıo çıılık çıılıaa lol! sonra din dersinde sıkıntıdan konumuz olan sayfaya birsürü resim çizdim hoca gördü sen oku bakalım dedi aralardan hıkmık bişiler çıktıda öle okudum ..bgn böle geçti ..
Kullanıcı profilini gör
sorrowtherapy
Mcrfans User

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Ptsi Mart 26, 2007 6:34 am

sevgili günlüükçüüüm Very Happy

bnm adnan hoca yaptıım logoların hiç birini beenmedi (kasıtlı yapıo bilioum ben Very Happy ) sorra adnan hocanın doktora gitmesi gerekti bizde raat bi nefes aldık tabi... halka2'yi tekrar izledik sınıfça lol! sora da geçen sene okuldan atılan bi arkımızda dodum günü partisi verdik... tabi bizim sınıfta kamera olduu için müdür bunu izleyip sınıfı bastı lol! sonrada hepimiz disipline lol!

dip not: bu yemek yüzünden 2 kez disiplinlik oluşumuzz başımıza ne geliosa buu mideden gelio heee lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Kullanıcı profilini gör http://sorrowtherapy.deviantart.com
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Ptsi Mart 26, 2007 7:07 am

Sefgili gnlk bgn eğlenceli bi gün sayılmazdı pekk...Okulda sabah geç kaldm die çekldm sora,pantolonuma kızdılar "awcı pantolunu gibi,anan baban ne iş yapıo,sana pantolon alamıoarmı"tarzı reprezil bi konuşmaydı sora krawat istdler,çantada ddm ama yok Laughing Ara bul dediler ararken sewgili şirin mi şirin genç mi genç Onur Hocamızla gözgöze geldm bana kafasıyla "kaç"işareti yaptı o fıtık idarecilerden kurtuldmm saolsn Laughing Ama gıcık kantinci ordan geçiodu bana pis pis sırıttı kıl herif!
Kullanıcı profilini gör
kizil_melek
Mcrfans User

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Ptsi Mart 26, 2007 7:35 am

sefgili günlük

nasıl bi gün geçirdigimi anlamadım bile,sabah kalk okula git,sonra derslere gir,arada sefgilinle konuş geçti gitti işte,şimdi efdeyim fotograf makinasının 152245461466 kez bozdugum için annemler beni oyacak ama korkmuyom tek tırstıgım konu beni o sinirle pentegram konserine göndermemeleri(allak korusun) işte böle nesesonra görüşürüs hadi byebye
Kullanıcı profilini gör
sorrowtherapy
Mcrfans User

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Ptsi Mart 26, 2007 7:46 am

kizil_melek demiş ki:
annemler beni oyacak ama korkmuyom tek tırstıgım konu beni o sinirle pentegram konserine göndermemeleri(allak korusun)

valla bnm konser yasağım var Very Happy dünkü pentagram konsrine de gidemedim ...ama öle içimde kalmış demek ki rüyamda konserdeydim...
telepatik yönden gidioum konserlere hem bedavaya gelio lol!
Kullanıcı profilini gör http://sorrowtherapy.deviantart.com
Ilgın
McrFans Moderatör

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Ptsi Mart 26, 2007 7:49 am

Gügü;
bunalımda ve tamamen çocukca hislerime kapılmış durumdayım
KISKANIYORUM!!! herşeyi herkesi =/
ya bebekken bile bu hislere kapılmamıştım kafayı yicem :S
Kullanıcı profilini gör http://panicatthediscotr.blogspot.com/
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Ptsi Mart 26, 2007 8:16 am

sevgili gunluk=)
bugun herzmnki gibi derste uyudum ohhh Razz bi hoce var takmıs bana psikopat başak elini cek ordan kafanı kaldır saga bakma sola donme patlıcam bi gun Very Happy Razz nese işte yrn almanca yazılım var korkuorum ama pc basındayım :Dp.tesi ve salı gunleri son dersler bos lise 3 ler ders işlio biz bosbos duruoruz kacalım ddk 4 kişi gittik arkaya kimsecikler yok 2 kişi atladı sıra bnde bugunde antreman var yazılı yuzunden gitmedim tam bagladım belime hırkayı atlıodum biri bi bagırdı arkadan başaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak odum koptu bizm antrenr nereye yolculuk ddi eve hocam ddm antreman ddi yazılı var hocam ddm soelyin kapıdan cıkarsınlar ddi buyuk bi dertten kurtardı bni cnmm hocam Very Happy Very Happy iknci atlama denemm de bole bitti ama sonuc %100 basarı Very Happy ilkndede arkads atlarken hoce yakaladı atlayamadık tabi Razz Very Happy nese kardesmiiii coooooooooooooooooooooooooooooooookk ozledimm offoff Sad bugunluk bole işte Very Happy Very Happy
müge
Mcrfans User

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Salı Mart 27, 2007 4:25 am

yaa nedense moralim çok bozuk,canım hiç bişe yapmak istemiyo,okula gidecek halim yok,canım bişe yemek bile istemiyo Sad Sad noldu bna ya bu sabah bi uyandm bu haldeyim...şu anda gözlerim çok yanıyo nedense.....uyumak istiyorum Sleep ama bi uyursam okula geç kalırım.....ooff çok sıkıcı bi gün yaaaa!!!!!!!!!!!!
Kullanıcı profilini gör
lovemeta
Misafir

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Salı Mart 27, 2007 5:29 am

bu gün kavga vardı çok eglendım yarın 3 sınavım var bu gun onlara çalışıcam lol!
x attitude
McrFans Moderatör

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Salı Mart 27, 2007 5:55 am

bgn çok kötüydü dün akşam annemler geldi biz gidioruz dediler dedem kanser onun yanına gittiler kesin bişiler oluyo ama ..çok moralim bozuk Crying or Very sad bgn coğ. sınavıda vardı zaten yaptım bişiler ondada da sonra uzun tenefüsteyemek yerken vidyoya almışlar bni bi izlettiler tam komedi bi bunda güldüm bütün gün mahkeme duvarı gibi geziniodum ..
işte şimdi de of bi kuzenimin evinde kalıorum odamı özledim bn yaa .. Neutral Vurkendini
Kullanıcı profilini gör
___M_c_R___
Mcrfans User

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Salı Mart 27, 2007 8:35 am

sewgilii günlüük
allaımm bn costum okuldan kaç kaç dewamsızlık tavana wurduuu resmenn yaaa dumur nesse yaa güsell bi gündüü elendik güldük sohbett ii ta kii o olaya kadar allahıım yaa dumur olduum resmen ufffffffff nesse yaa yazasım yoooooooooook No hadii byee ama sunu söliiim insanları gayet ii tanıorummm afro düşünceli
Kullanıcı profilini gör
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Salı Mart 27, 2007 9:34 am

Bgn duygularm karmakarşktı ama doru bi werdiim inanıorm...Rahatm artk!
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Salı Mart 27, 2007 11:28 am

[sevgili gunluk=)
bugun kabusum olan almncadan yazılı olduk cok guzeldi ohhhh ya Very Happy sonacııma sınıfta sılgı savası yaptık süperdi Razz genelde derslerde uyudugum içn ii gelio bole degişiklıkler Razz Very Happy sona kacalım ddk heryeri sarmıslar ole kaldık okulda hani son ders bos gecio ya igrenc oluo Very Happy işte bole bigun guzeldi yani nediim Razz hadi yazarım yıne Very Happy Very Happy
mcrgw
Mcrfans User

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Salı Mart 27, 2007 2:16 pm

sewgili günlük
her zamanki gibi kalkıp okula gittim Exclamation ilk ders çoo...k yoruldm bedendi çnkü hocadan fırça yedim Exclamation eskiden voleybolcudum sakatlanınca bıraktm ama ginede okul takımındayım karşıma voleyboldan anlamayan bi kız geldi yrdm etcekmişim yrm saat ona ögretmene çalıştm Mad sonra bi sonraki dersin ögretmeniylede kawga ettim sinirlerim çok bozuk üstüme geliolarr yaaaaaa Sad sonraki dersler kawga etmedim kimseyle bi tek bi çocuk var genelde herkes ondan tırsıo bana sataştı cwp verdim çok kötü laf yedi bnden napcagı bilinmezzzzzzzz Evil or Very Mad eve geldim annem cumartesiye randevu almıs hastaneye gidicem çenem takıldı Exclamation böle iğrençç bi günn hastayımm ve çookk yorgunumm!!!!!!! Sad Sad Sad
Kullanıcı profilini gör
___M_c_R___
Mcrfans User

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   Çarş. Mart 28, 2007 11:38 am

sewgilii günlüük
süperdii yaa bugüün we cooq mutluyum yarın adnaya hayko gelıoo ama bn gıdemıom para yooq eheueheue orkunlar ayralıcas dedı ya da bn öle demelrini istiom eheueheue nesse yaa mutluyumm aaa bugüün umutun doumgünüüü umut ii ki doğduun nesse bye cnmmmmmmmm Very Happy Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   

sevgili gunluk
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
4 sayfadaki 42 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 42  Sonraki